• Home
  • Rafal Brzoska

Rafal Brzoska

Nie jest tajemnicą, że prowadzenie firmy może wymagać dużo pracy. Potrzeba czasu, poświęcenia i dużo wysiłku, aby odnieść sukces. Sporo przedsiębiorców zastanawia się jednak, czy warto cały czas poświęcać się biznesowi? Czy nie ma życia poza firmą? Na szczęście w dzisiejszych czasach nie jest to już problem. Można prowadzić biznes, ale również mieć czas dla rodziny i przyjaciół. Wystarczy odpowiednio się do tego przygotować.

Głównym czynnikiem, który trzeba wziąć pod uwagę jest organizacja. Jeżeli prawidłowo zorganizujemy swój czas, będziemy mogli spokojnie prowadzić firmę, ale także mieć czas dla siebie. Należy pamiętać o tym, żeby nie dopuścić do tego, by biznes całkowicie nas pochłonął, ponieważ może to odbić się na naszym zdrowiu i samopoczuciu.

Dlatego też warto pamiętać o tym, żeby wyszukać balans między pracą a życiem osobistym. Ten aspekt porusza Rafał Brzoska, polski biznesmen i przedsiębiorca, który jest twórcą Paczkomatów i prezesem spółki InPost. W swoim wystąpieniu mówił on o tym, że biznes to nie tylko praca, której poświęca dni od poniedziałku do piątku, a weekendy spędza w gronie rodzinie. Twierdzi on, że to właśnie ta równowaga sprawia, że można osiągnąć sukces w biznesie.