• Home
  • Czym się kierować przy wyborze kreacji sylwestrowej?

Czym się kierować przy wyborze kreacji sylwestrowej?

Znów nadszedł ten czas w roku: Sylwester jest tuż za rogiem!

W miarę zbliżania się do tej doniosłej okazji, możesz zastanawiać się, w co się ubrać. Jeśli tak, oto kilka pomocnych wskazówek, czego nie robić przy wyborze stroju na Sylwestra.

Nie noś białego koloru

Biały jest bardzo popularnym kolorem na Sylwestra i wiele osób nosi go bez zastanowienia. Jednak biały jest często kojarzony z weselami i pogrzebami, a inni mogą czuć się nieswojo, widząc kogoś ubranego na biało podczas tej świątecznej okazji. Jeśli zdecydujesz się nosić ten kolor, rozważ sparowanie go z innym kolorem, takim jak czarny lub szary.

Nie noś czerni

Chociaż nie ma zasad przeciwko noszeniu czarnego koloru w Sylwestra, jeśli wychodzisz z przyjaciółmi lub członkami rodziny, wtedy mogą nie chcieć widzieć cię w tak ciemnym kolorze. Czarny może również sprawić, że ludzie wyglądają cięższe niż są w rzeczywistości, więc uniknąć ubierania się w całej czerni, chyba że jesteś przygotowany na kilka ostrych komentarzy od swoich przyjaciół!

Nie przesadzaj z błyskotkami

Iskry mogą być zabawne, ale zbyt wiele błyszczących dodatków może oderwać wzrok od całej reszty stylizacji, a nie dodać stanowić wyłącznie dodatek do niej! Warto sprawić, aby Twój strój nie miał zbyt dużo brokatu i połysku, dobierając choćby jedną z kreacji, które mieszczą się pod adresem tego sklepu online https://www.soitalian.pl/pl/14-sukienki.