• Home
  • Dekoracje na imprezę osiemnastkową — na co warto postawić?

Dekoracje na imprezę osiemnastkową — na co warto postawić?

Osiemnaste urodziny obchodzi się tylko raz, dlatego podczas przygotowywania imprezy warto zadbać dosłownie o każdy szczegół. Z całą pewnością nie można zapomnieć o efektownych dekoracjach, które będą świetnie wyglądać na zdjęciach z przyjęcia. Sprawdź, jakie ozdoby mogą okazać się strzałem w dziesiątkę w przypadku imprezy osiemnastkowej.

Balony

Na imprezie urodzinowej na pewno nie może zabraknąć balonów. W przypadku osiemnastki warto postawić na nadmuchiwane cyferki odpowiadające wiekowi jubilata. Można śmiało zdecydować się nawet na rozmiar XXL. Na stronie https://swistakpakuje.pl/ można też znaleźć balony z napisami nawiązującymi do osiemnastych urodzin. Ciekawym pomysłem mogą być ponadto dekoracje w kolorach, które są motywami przewodnimi przyjęcia.

Toppery

Toppery są niewielkimi figurkami, które wsadza się w tort. Na takiej ozdobie mogą pojawić się np. spersonalizowane napisy informujące o tym, kto jest jubilatem. W ten prosty sposób można sprawić, że nawet dość skromny tort nabierze niezwykłego charakteru. Ponadto w ofercie sklepu online Świstak Pakuje można znaleźć toppery np. z uniwersalnymi życzeniami urodzinowymi w języku angielskim czy też złotą osiemnastką.

Banery

W miejscu wyprawiania osiemnastki z pewnością warto zawiesić urodzinowe banery. Zawieszki z tematycznymi napisami skutecznie wypełnią pustą przestrzeń w sali bądź korytarzu. Na dodatek bez wątpienia będą świetnie wyglądać na fotografiach z imprezy. Podczas zakupów warto zwrócić uwagę na to, żeby wybrane banery pasowały do innych dekoracji i ogólnego wystroju pomieszczeń.