• Home
  • Dla każdego maluszka

Dla każdego maluszka

Wygoda dziecka to kwestia ważna dla każdego młodego rodzica. Ale w jaki sposób zapewnić maluszkowi najwyższy komfort? Jest na to sposób!

Kocyk tkany – dlaczego jest dobrym wyborem dla dziecka?

Kocyk tkany to uniwersalne okrycie, które zapewni dziecku optymalny komfort cieplny podczas każdej pogody. Podczas zimowych spacerów zabezpieczy delikatną skórę dziecka przed chłodem i wiatrem, natomiast latem zapewni odpowiednią wentylację ciała. Dzięki niemu każda mama może również w wygodny sposób osłonić maluszka przed Słońcem podczas południowej drzemki. Kocyk tkany to także idealna osłona przed owadami. Dzięki niemu dziecko uniknie bolesnych pogryzień przez muchy i komary oraz inne insekty uciążliwe szczególnie w porze letniej.

Dlaczego jeszcze warto wybrać kocyk?

Poza niezwykłym komfortem użytkowania kocyk tkany to także ozdoba każdego wózka. Dzięki niemu gondolka maluszkiem będzie prezentować się delikatnie i zachowa estetyczny, ładny wygląd. Kocyk tkany to produkt, który z pewnością zadowoli każdego rodzica, ale również maluszka. Dzięki niemu wspólne spacery staną się jeszcze bardziej przyjemne niezależnie od pory roku.

Gdzie najlepiej się sprawdzi?

Kocyka można używać zarówno jako okrycia dla dziecka podczas jazdy wózkiem jak i jako miękkiej kołderki do łóżeczka. Niezwykle miękki w dotyku i delikatny materiał sprawią, że jest on odpowiedni dla niemowląt i noworodków. Może być jednak także okryciem na nóżki dla starszego dziecka podczas jesiennych wycieczek spacerówką. Miękka tkanina bardzo szybko zachęci malucha do przykrywania się w nocy oraz ogrzeje dziecko podczas zimowych wieczorów.