• Home
  • Jak wydobyć skręt falowanych włosów?

Jak wydobyć skręt falowanych włosów?

 

Falowane włosy są bardzo popularne i niezwykle podobają się wielu osobom. Dlaczego? Ponieważ są one wyjątkowo proste do utrzymania i mogą być idealnie dopasowane w taki sposób, żeby odpowiedzieć na potrzeby każdego klienta. Jeśli masz problem z uzyskaniem takich skrętów, to poniższe porady mogą Ci pomóc.

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że wiele produktów pielęgnacyjnych jest niezbędnych do uzyskania takich skrętów. Są to na przykład:

  1. Odpowiedni olejek;
  2. Woda z olejkiem arganowym;
  3. Odżywka bez spłukiwania
  4. Odżywka do spłukiwania
  5. Delikatny szampon.

Loki, fale i nie tylko

Wydobycie skrętów falowanych włosów nie jest łatwe. Aby uzyskać tego typu wygląd, potrzebne są specjalistyczne produkty i doświadczenie stylisty. Oprócz tego, aby uzyskać ten typ skrętu, musisz przygotować się na to, że będzie on trwał dłużej niż zwykle. Jeśli interesuje Cię tematyka urodowa, to portal stylishbasket.pl jest dla Ciebie!

W końcu nadszedł czas, aby zrobić cuda z długimi i falowanymi włosami. Aby uzyskać najlepszy efekt, możesz pozbyć się ich przesuszenia i zniszczenia. Teraz zobaczysz, jak łatwo wydobyć skręt falowanych włosów.

  • Na początku upewnij się, że twoje włosy są suche i bez siwizny. Następnie rozprowadź odpowiedni preparat do stylizacji na całej długości włosów i pozostaw je na kilka minut do zamknięcia komórek (pod prysznicem lub w aparacie).
  • Pamiętaj, że kiedy użyjesz nieodpowiednich preparatów do stylizacji, możesz zmniejszyć lub całkowicie uniknąć skrętów falowanych. Można także jednorazowo zabić ich widoczność i trwałość poprzez prawidłowe sposoby stylizacji.