• Home
  • Producenci szaf metalowych

Producenci szaf metalowych

W Europie istnieje wiele renomowanych producentów szaf metalowych, którzy cieszą się uznaniem na rynku.

Firma Lista jest jednym z wiodących producentów mebli biurowych i systemów przechowywania, w tym szaf metalowych. Oferuje innowacyjne i wysokiej jakości rozwiązania do przechowywania i organizacji.

Bisley to brytyjski producent szaf i mebli metalowych, specjalizujący się w rozwiązaniach biurowych. Firma oferuje szeroki wybór szaf metalowych, w tym szafy aktowe, szafy ubraniowe, szafki na klucze i wiele innych.

Rottner Security to austriacki producent sejfów i szaf metalowych. Firma oferuje szeroki wybór szaf o różnym przeznaczeniu, w tym szafki na klucze, szafy ubraniowe, szafy biurowe i wiele innych.

SSI Schäfer to niemiecka firma specjalizująca się w systemach magazynowych i przechowaniu. Oferuje również szeroki wybór szaf metalowych, w tym szafy narzędziowe, szafy ubraniowe, szafy biurowe i wiele innych rozwiązań przechowalniczych.

Fichet-Bauche to francuski producent sejfów i szaf metalowych o dużej renomie. Firma oferuje innowacyjne i wysokiej jakości rozwiązania do przechowywania wartościowych przedmiotów, dokumentów i danych.

Durable to niemiecki producent akcesoriów biurowych i systemów przechowywania. Oferuje również szafy metalowe, w tym szafy biurowe, szafki na klucze, szafy aktowe i wiele innych.

To tylko kilka przykładów największych producentów szaf metalowych w Europie. Istnieje wiele innych firm, które również oferują wysokiej jakości szafy metalowe i są znane na rynku europejskim jednak my wskazaliśmy te, których produkty widujemy często w sklepie obok.