• Home
  • 3 rodzaje torebek, które każda kobieta powinna mieć w swojej szafie

3 rodzaje torebek, które każda kobieta powinna mieć w swojej szafie

Torebka to niewątpliwie niezbędny element garderoby każdej kobiety. Powinna być zarówno modna, jak i funkcjonalna. Torebeczki damskie to także jeden z niewielu elementów garderoby, które można zabrać ze sobą wszędzie.

Dostępnych jest wiele rodzajów torebek, warto jednak pomyśleć o zakupie takich, które sprawdzą się w każdej sytuacji.

Oto 3 rodzaje torebek, które powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety:

Torba typu crossbody

Ten typ torby ma zazwyczaj długie paski, które krzyżują się na wysokości klatki piersiowej. Możesz nosić ją w poprzek tułowia zamiast na jednym ramieniu. Torby crossbody idealnie sprawdzą się podczas podróży, ponieważ utrudniają kieszonkowcom kradzież Twoich rzeczy. Są również świetne do codziennego użytku, ponieważ są poręczne i funkcjonalne.

Duża torba na ramię

To model, który będzie towarzyszył Ci na co dzień. Powinna ona pasować do wszystkiego, od ulubionej pary dżinsów po sukienki koktajlowej na wieczorne randki. Ważne, aby była pojemna, tak byś mogła zabrać ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy.

Kopertówka

To prosty i elegancki model. Klasyczna kopertówka sprawdzi się w przypadku bardziej formalnych wyjść. Jest znacznie mniejsza od pozostałych dwóch typów, ponieważ jej głównym celem jest dopełnienie Twojej wieczorowej stylizacji. Najlepiej będzie pasować do sukienek oraz wysokich butów.