• Home
  • Jakie meble warto umieścić w przedpokoju?

Jakie meble warto umieścić w przedpokoju?

Przedpokój to miejsce, które często jest pomijane podczas tworzenia projektów pomieszczeń. Nie chodzi o to, że ludzie nie dbają o te miejsca, raczej po prostu nie wiedzą, co z nimi zrobić! Jednak w rzeczywistości Twój przedpokój może być świetnie wykorzystaną przestrzenią, która sprawi, że cały projekt Twojego domu będzie sprawiał wrażenie bardziej kompletnego.

Wieszak na płaszcze

Jedną z najważniejszych rzeczy w każdym domu jest przestrzeń do przechowywania. Warto więc wykorzystać do tego każde dostępne miejsce. Dobrym pomysłem będzie między innymi umieszczenie wieszaka na płaszcze w pobliżu wejścia. Dzięki temu Twoi goście będą mieli miejsce na zostawienie swoich rzeczy, a ty unikniesz niepotrzebnego bałaganu.

Szafa

Jeśli masz w domu duży przedpokój, postaw tam szafę. Dzięki temu zyskasz dodatkowe miejsce na przechowywanie płaszczów i butów wszystkich domowników. Pozwoli Ci to lepiej zorganizować wszystkie swoje rzeczy. Pamiętaj, by szafa pasowała kolorystycznie do pozostałych mebli w Twoim domu. Możesz na przykład wybrać meble z jednej kolekcji, takiej jak meble forte, gdzie znajdziesz meble do wszystkich rodzajów pomieszczeń.

Lustro

Warto mieć w przedpokoju także lustro, w którym będziesz mogła się przejrzeć przed wyjściem. Możesz kupić zarówno osobne lustro stojące, jak i wybrać szafę z lustrem, w zależności od tego, jak dużo miejsca masz do dyspozycji.