• Home
  • Jakimi dodatkami warto wzbogacić swoją zimową stylizację?

Jakimi dodatkami warto wzbogacić swoją zimową stylizację?

Jeśli zamierzasz spędzać czas na zewnątrz podczas chłodniejszych miesięcy, musisz upewnić się, że masz odpowiednią odzież wierzchnią, która zapewni Ci ciepło i ochronę przed żywiołami. Ale to, że nadchodzi zima nie oznacza, że musisz zrezygnować z poczucia stylu.

Oto kilka akcesoriów, które warto dodać do swojej zimowej garderoby:

Kamizelka rozdymka

Kamizelka rozdymka może być noszona na sweter lub pod płaszcz, aby uzyskać dodatkowe ciepło i ochronę przed wiatrem. Jest to również świetny sposób na dodanie koloru i zabawy do swojego stroju.

Czapka z polaru

Czapka z polaru będzie utrzymywać głowę w cieple, nie przegrzewając jej, co oznacza, że jest idealna do utrzymania ciepła, a jednocześnie pozwala słyszeć rozmowy wokół siebie. Pomaga również utrzymać śnieg na twarzy!

Rękawiczki z możliwością obsługi ekranów dotykowych

Umożliwiają one korzystanie z telefonu przy jednoczesnym utrzymaniu ciepłych dłoni – jest to szczególnie ważne w zimnych warunkach pogodowych, kiedy ludzie mogą chodzić na zewnątrz przez długi czas z rękami w kieszeniach lub w rękawiczkach na wierzchu (co może utrudniać pracę osobom, które potrzebują telefonu).

Szale i chusty

Szale są jednym z najbardziej uniwersalnych akcesoriów w Twojej szafie, ponieważ można je nosić o każdej porze roku! Aby podkreślić swój styl, możesz spróbować nosić szalik z parą okularów przeciwsłonecznych. Jeśli chcesz zachować ciepło, spróbuj połączyć szalik z czapką lub beanie! Warto zakupić od razu gotowe komplety zimowe czapka i szalik będą na pewno do nich dołączone, a może także inne dodatki, które nabędzie się w przystępniejszej cenie.