• Home
  • Kraków – Wiedeń – Kraków. Jak wybrać przewoźnika?

Kraków – Wiedeń – Kraków. Jak wybrać przewoźnika?

Podróż do Wiednia jest coraz łatwiejsza i szybsza. Dotyczy to zarówno osób podróżujących drogą lądową jak i powietrzną. Ponieważ pokonanie trasy autobusem jest szybkie i wygodne, coraz więcej osób decyduje się na taki rodzaj transportu. Poniżej podpowiadamy jak i na podstawie jakich kryteriów wybrać dobrej jakości, solidnego przewoźnika. 

Flota samochodowa Twojego przewoźnika 

To podstawowa sprawa. Istotne jest nie tylko, z jakich modeli pojazdów korzysta firma – ale również, jakie jest ich dodatkowe wyposażenie. Warto zwrócić uwagę na obecność klimatyzacji, rodzaj i system obsługi siedzisk, zakres usług oferowanych przez przewoźnika w trakcie podróży. Nie można też zapomnieć o takich praktycznych sprawach jak choćby dopuszczalny rozmiar bagażu. 

Najlepiej sprawdzają się pojazdy marki Volkswagen, Mercedes, Renault i Vivaro. Produkowane przez tych producentów autokary są bezpieczne i rzadko ulegają wypadkom. Posiadają także rozbudowaną kabinę pasażerów, wyposażoną w liczne udogodnienia oraz szerokie siedziska. Te ostatnie zostały wykonane w sposób ergonomiczny oraz wyposażone w relaksujący zagłówek i wysuwane podłokietniki, oraz podnóżki. Wszystko w trosce o komfort podróżnych. 

Podróż wygodna dla Ciebie i pozostałych pasażerów 

Z floty takiej korzystają liczni krajowi przewoźnicy, między innymi firma http://www.europrzewoz.pl/, świadcząca usługi w zakresie przewozu osób i przesyłek. Odradzamy korzystanie z ofert firm, których flota składa się z wieloosobowych autokarów lub dużych busów. Podróż w takim pojeździe będzie zdecydowanie bardziej wyczerpująca, niż podróż w kilkunastoosobowym pojeździe. Będzie też trwała dłużej, z uwagi na ograniczone możliwości manewru w czasie przemieszczania się autobusu po terenie zabudowanym.