• Home
  • Kosmetyki profesjonalne do mikrodermabrazji

Kosmetyki profesjonalne do mikrodermabrazji

Mikrodermabrazja jest popularną techniką kosmetyczną, która jest wykonywana u wielu pacjentek gabinetów kosmetycznych. Przynosi im wiele korzyści, o ile zostaną do niej dobrane odpowiednie kosmetyki. Dlatego też dziś przedstawiamy jedną z ich linii, którą warto wykorzystać w swoim gabinecie.

 

Na czym dokładnie polega mikronakłuwanie?

Mikronakłuwanie, inaczej mikrodermabrazja, to zabieg kosmetyczny wykonywany z wykorzystaniem specjalnego urządzenia, wyposażonego w wymienną końcówkę z kartridżem pełnym maleńkich igiełek. Zabieg ten ma dwojakie działanie: po pierwsze pozwala na dostarczenie bezpośrednio do wnętrza skóry odpowiedniej ilości kosmetyków odżywczych. Pomagają one w regeneracji cery. Po drugie zabieg powoduje mikrouszkodzenia skóry, które mobilizują ją do naturalnej odbudowy.

 

Jakie kosmetyki są stosowane do mikronakłuwania?

Mikronakłuwanie służy przede wszystkim dostarczeniu preparatów odżywczych, które wspomagają regenerację skóry albo wspomagają porost włosów u osób z osłabionymi cebulkami. Są to kosmetyki o najwyższej jakości, mające profesjonalnie dopasowany skład.

 

Czynnik wzrostu – nieodzowny składnik

Mediderma.pl – profesjonalne kosmetyki do gabinetów kosmetycznych oferuje swoim klientom kosmetyki zawierające czynnik wzrostu. Podany bezpośrednio do skóry sprawia, że szybciej ulega ona regeneracji, a cebulki włosów pobudzone są do ich przyspieszonego wzrastania. Jest on bezpośrednim czynnikiem jeszcze lepszego działania mikronakłuwania w porównaniu do klasycznych preparatów.