• Home
  • Męska letnia stylizacja

Męska letnia stylizacja

Lato to czas, kiedy z chęcią sięgamy po różnorodne stroje i wybieramy dla siebie nawet nieco bardziej ekstrawaganckie stylizacje. Żywe kolory i ciekawe wzory dominują podczas ciepłych dni już od kilku sezonów również w męskich kolekcjach. Zobaczmy zatem, po jakie elementy stroju warto sięgnąć.

 

Koszula z krótkim rękawem i printem

To nieodłączny dodatek do wielu rodzajów spodni. Jest bardzo uniwersalna, ponieważ sprawdzi się zarówno do długich spodni, jak i do szortów. Występuje w wielu kolorach i może posiadać najróżniejsze printy: od bardzo drobnych wzorów geometrycznych aż po większe motywy roślinne lub fantazyjne.

Koszula z krótkim rękawem i printem jest strojem nieformalnym. Świetnie nadaje się na każdy zwykły dzień, jak choćby do pracy, na wyjście do miasta ze znajomymi czy krótki wypad po okolicy. Jest świetną alternatywą dla T-shirtu, ponieważ jest wciąż rzadziej wybierana i od razu przyciąga wzrok innych. Pozwoli wyróżnić się lepiej niż zwykła koszulka, a nadal będzie tak samo wygodna.

 

Szorty

Drugim ważnym elementem męskiego stroju latem są szorty. Powinny być wykonane z naturalnego, przyjemnego w dotyku i odpornego na zagniecenia materiału. Muszą być przy tym przewiewne, aby doskonale sprawdziły się nawet podczas największych upałów.

Szorty męskie mogą mieć różne kolory, na niektórych pojawiają się także delikatne printy. Możesz obejrzeć je pod adresem https://giacomo.pl/szorty.html. Wystarczy dobrać odpowiednią koszulę lub T-shirt i z całą pewnością uzyskamy strój, który będzie świetnie sprawdzał się na każdy dzień.