• Home
  • Środki pielęgnacyjne dla psa – co takiego można wyróżnić na rynku?

Środki pielęgnacyjne dla psa – co takiego można wyróżnić na rynku?

Produkty do pielęgnacji psów to świetny sposób, aby pokazać swojemu psu, jak bardzo go kochasz. Szampony, odżywki, chusteczki do łap, czy nawet szczotka do czesania psa oraz inne produkty pielęgnacyjne mogą pomóc utrzymać pupila w szczęściu i zdrowiu przez cały rok.

Produkty do pielęgnacji psów

Produkty do pielęgnacji psów są niezbędne dla dobrego samopoczucia Twojego futrzanego przyjaciela. Od preparatów przeciw pchłom po gryzaki dentystyczne – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby wydobyć z Twojego psa to, co najlepsze.

Środki przeciw pchłom dla psów

Pchły mogą stanowić duży problem dla psów, dlatego ważne jest, aby podjąć działania przeciwko nim. Mamy całą gamę preparatów przeciw pchłom, które pomagają utrzymać pchły na dystans i powstrzymać je od gryzienia Twojego psa.

Gryzaki dentystyczne

Zdrowa jama ustna jest niezbędna dla dobrego ogólnego stanu zdrowia zarówno u ludzi, jak i zwierząt. Nasze gryzaki dentystyczne pomagają w czyszczeniu zębów, a jednocześnie są wystarczająco smaczne, aby zachęcić do żucia, co pomaga utrzymać zdrowe dziąsła i zęby.

Obroże i smycze

Obroże i smycze są niezbędną częścią każdej psiej garderoby! Będziesz potrzebował kilku różnych rozmiarów w zależności od wielkości szczeniaka lub dorosłego psa, ale istnieje kilka stylów dostępnych w tym skórzane lub nylonowe kołnierze w różnych kolorach, wzorach i materiałach, takich jak lina lub łańcuch smycze, które są idealne do chodzenia.